ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

İş Ortağımız Olun

Ailemizin bir parçası olmak, eğitim ve etkinliklerimize katılarak kendinizi ve ekibinizi güneş enerjisi hakkında uzman hale getirmek ve sektörde söz sahibi olabilmek için bayimiz olabilirsiniz.

Rekabet gücünüzü katlayın

Karşılıklı kazanımlar yaratan bir ilişki

Sağladığımız mesleki eğitimler, yüksek kaliteye sahip ürün yelpazesi ve uygulama konularındaki profesyonel destek ile her ölçekteki proje taleplerinizi karşılayacak, sektörde prestij ve uzmanlığınızı pekiştirmeniz mümkün olacaktır.
Hizmetlerini genişleterek büyümek ve güneş enerjisi sektöründe söz sahibi olmak isteyen bir işletme iseniz bizimle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın

Tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

`

Tanıtım Filmi

Uygulamalarınız için tedarik ettiğimiz yüksek kaliteli ve seçkin ürünler sadece dünyaca tanınmış üreticilerden tedarik edilmektedir. Müşterilerinizin projeleri için kullanacağınız sistem bileşenleri size ulaşmadan önce ilgili tüm kalite denetimlerinden geçirilir ve sorunsuz oldukları uzmanlarımızca teyit edilir.

Temel uygulama bilginizi güçlendirecek olan kapsamlı teknik eğitimler, her türlü fotovoltaik sistem kurulumu ve bileşenleri konusunda yetkinlik kazanmanızı sağlayacaktır. Bölgenizdeki büyük ölçekli projelerin saha ziyaretleri ve ekiplerimizin yaptıkları saha uygulama denetimlerine katılımınız yapacağınız sistem tasarımı ve projelendirme aşamalarına önemli katkılar sağlayacaktır.

Ayrıca, uzmanlarımızdan alacağınız eğitimle, projelendirme çalışmalarınızda proje tasarımı ve dizaynı konularında uzmanlaşabilirsiniz.

‘’Yetkili Çözüm Ortaklığı’’ programımıza adım atmanızla birlikte uzun süreli ve verimli bir iş birliğine adım atmış olacaksınız. Bu kazanımlı ilişkiyi sürekli kılmak için her zaman var gücümüzle yanınızda olacağız. Özellikle 10 kW altı projeler konusunda, bölge bayilerimiz uzmanlarımızdan alacakları destekle, müşterilerine hitap edebilecek ve yereldeki küçük çaplı proje ihtiyaçlarınızı IBT SOLAR ENERJİ adı ve prestiji altında karşılayabileceklerdir.

Mesaj: WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Email
Open Close
Canlı Yardım