Size Ulaşalım

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Güneş Dostları,

Ülkemizin jeopolitik konumu göz önüne alındığında, şehirlerimizin neredeyse üçte ikisi, Avrupa ülkelerinin en az iki katı ışıma süresine sahiptir. Bu oran çerçevesinde elektriğini sonsuz enerji kaynağı güneşten elde edebilecek ciddi bir potansiyelimiz bulunmaktadır.

IBT Solar Group olarak bu potansiyelin bilincinde, güçlü bir tecrübe birikimimiz, geniş bayi ağımız, güvenilir olma özelliğimiz ve yüksek teknik bilgimizle 10 yılı aşkın süredir yasal sınırlar çerçevesinde, endüstriyel GES kurulumu ve EPC hizmeti ile ülkemizin enerji ihtiyacına çözümler sunuyoruz.

Bugüne kadar 38 şehirde 250’den fazla müşterimizin 300’den fazla projesinde, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak ülkemizin güneşten elde edilen kurulu gücüne 300 MW katkıda bulunduk.

Projelerimizde stratejik geliştirme hizmetleri sunuyor ardından anahtar teslim kurulum gerçekleştiriyoruz. Sürecin devamında, isteğe bağlı bakım servis hizmeti sağlayarak müşterilerimizin sistemlerini en verimli şekilde işletmelerine destek oluyoruz.

Ülkemiz, bugün için yaklaşık 11 GW güneş enerjisi kurulu gücüne sahiptir; ancak dünya genelindeki örneklerindeki gibi yasal düzenlemelerin iyileştirilmesi ile oluşan trenlere paralel yenilenebilir enerjiye olan talebin artacağını öngörüyoruz.

Bu vizyonla, sektördeki liderliğimizi sürdürerek, yeni daha fazla projeyi başarıyla hayata geçireceğimize inanıyoruz.

Güneşle aydınlanan bir gelecek için birlikte yol almak dileğiyle,

Sevgi ve Saygılarımla

Hakan Daltaban
Yönetim Kurulu Başkanı
IBT Solar Group