ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

Sertifikasyon Hizmetleri

Sertifikasyon Hizmetleri

Sertifikalı fotovoltaik denetim uzmanlarımız tesisinizin inşaat, kurulum ve işletim standartlarına uygunluğunu denetleyebilir, onaylayabilir ve olası olumsuzluklar hakkında ilgili teknik raporları düzenleyebilirler. Bu sayede, tesisinizin sektörde kabul gören uluslararası standartlara göre inşa edildiğinden ve taahhüt edilen değerlerde enerji üreteceğinden emin olabilirsiniz.

Ülkemizde hızla büyüyen ve gelişen fotovoltaik güneş enerjisi tesisi kurulumlarında bir çok ayrıntı ve teknik olgu dikkate alınmalıdır. Güneş enerjisi sektöründe kabul gören teknik standartlara göre inşa edilmeyen sistemler çok kısa sürede yatırımınızın vaat edilen üretimini, geri dönüşünü, değerini ve marka itibarınızı tehlikeye düşürebilir. Standartlara uygun ve nizami yapılmayan kurulumlar uzun vadelerde ciddi maddi kayıplara sebep olur, kazanç ve iş gücü kayıplarını da beraberinde getirir.

Sertifikalı uzmanlarımız, hem sisteminizin ciddi ve tutarlı hesaplamalara dayanan, kalite ve teknik standartlara uygun bir şekilde inşaasını, uzun dönem üretim öngörüleri ve yaklaşık üretim kazancınızı, hem de tespit edilen olası inşaat, imalat ve kurulum hatalarını raporlar halinde sunabilirler. Bu raporlar sayesinde tesisinizdeki muhtemel arızalar ve kurulum hataları sebebiyle oluşabilecek kısa devre, kaçak akım, elektrik çarpması, yangın veya tesisinizin resmi kabulünün gerçekleşmemesi gibi hayati önem taşıyan riskleri önleyebilirsiniz.

Hizmet Kapsamındaki Çalışmalar

35

+

Mutlu Müşteri

100

+

Proje

15

+

Bayi

30000

+

kPw

Hizmetlerimiz

Yüksek ürün kalitesi,
Uzman ekip güvencesi

Anahtar Teslim EPC

Sisteminizin ideal şekilde tasarımı, izin başvuru ve onay süreçlerinin yönetilmesi...

Proje Geliştirme ve Danışmanlık

Talebiniz doğrultusunda yapacağımız çalışmalarla projeniz oluşturulur ve...

Ürün Tedariği

Sektörün önde gelen üreticileri ile yapmış olduğumuz iş birliktelikleri ve çözüm...

Patrick Griffin
Technician
William Mathew
Expert Supporter

Meet Our Team

Meet our

professional team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Daha Fazla Bilgi Alın

Tüm soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj: WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Email
Open Close
Canlı Yardım