ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

IBT Solar Ve Daima Enerji’den 10 KW Altı Bireysel Çatı Projesi

    Sayfa
  • Anasayfa
  • Genel IBT Solar Ve Daima Enerji’den 10 KW Altı Bireysel Çatı Projesi

IBT Solar Ve Daima Enerji’den 10 KW Altı Bireysel Çatı Projesi

9 Ağustos 2018 ibtsolar Comments Off

IBT Solar’ın Antalya’daki yetkili çözüm ortağı olan Daima Enerji, 2014 yılında Antalya Merkezli kurulmuş; ticarethaneler, siteler, tarımsal tesisler, sanayi grupları ve meskenlerin enerji giderlerini azaltabilmek ve enerji ihtiyaçlarının tamamını karşılamak için, çevreci çözümler sunmak amacıyla uluslararası kalite standartlarında yenilenebilir enerji üretim sistemlerinin projelendirme, kurulum, bakım – onarım gibi tüm hizmetleri kendi bünyesinde tamamlıyor.

Daima Enerji kısa sürede enerji sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci sırada tercih ettiği bir konuma geldi.

EPDK Tarafından Ocak 2018 tarihinde yayınlanan Ev Tipi Bireysel 10 kW Çatı -Cephe Uygulamalar Yönetmeliği kapsamında IBT Solar’ın Akdeniz Bölgesi yetkili çözüm ortağı olan Daima Enerji, Antalya İli, Alanya İlçesinde bulunan villalar için güneş enerjisi santralleri kurulumunun son aşamasına geldi.

Yürütülen bu projede her bir villa için 10 kW gücündeki bireysel tip GES, mevcut villanın tüm ihtiyacının karşılamakla birlikte, enerji fazlasını da devlete satarak ek gelir sağlanması planlanmış.

Çevresel faktörleri de düşünerek, yatırımcı görsel açıdan en uygun sistemi düşünmüş ve mimarisini bozmadan kendi elektriğini üretebilir konuma gelmiştir.

Mesaj: WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Email
Open Close
Canlı Yardım