ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

IBC Basın Açıklaması

IBC Basın Açıklaması

IBC Solar Türkiye'de

Yeni Yapılanma

Enerji sektörünün önde gelen firması IBC Solar Türkiye, gelişen pazar potansiyeline paralel olarak faaliyetlerine IBT SOLAR ismiyle devam etme kararı aldı.

Avrupa’nın en büyük ürün tedarik ve EPC firmaları arasında yer alan IBC Solar, 2014 yılında Türk enerji sektörüne IBC Solar Türkiye markasıyla hızlı bir giriş yaptı. Gelişen iş hacmi ve hizmet verilen coğrafyanın genişlemesi nedeniyle Alman IBC Solar ile Türkiye temsilcisi IBC Solar Türkiye arasındaki iş ortaklığı, farklı bir iş modeli ile yeniden tanımlanıyor.

IBC Solar Türkiye adı altında yürütülen şirket faaliyetleri, 2019 yılı itibarı ile, yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan IBT Solar adı ile devam edecek. IBT Solar, Alman IBC Solar AG’nin “tercih ettiği ve önerdiği iş ortağı” (Preffered Premium Partner) olarak Türkiye ve Orta Doğu pazarında, ürün tedarik ve anahtar teslim EPC çözümleri ile hizmet verecek. Konuyla ilgili kurucu Hakan Daltaban şirket ismi dışında değişen hiçbir şey olmadığını vurgulayarak şunları söyledi : “Türkiye’de beş yıl içinde teslim ettiğimiz projelerdeki başarılarımız nedeniyle, IBC SOLAR AG’nin kalite anlayışının, Türkiye’deki referans standardı olarak kabul edilmekten dolayı gururluyuz. Bundan böyle, bir Türk firması olarak, IBT Solar markası altında, her zaman bağlı olduğumuz değerlerimiz, mevcut kadromuz ve franchise yapımızla anahtar-teslim mühendislik, tedarik ve inşaat (EPC) çözümlerine ve danışmanlık, projelendirme hizmetlerine ve ürün satışına devam edeceğiz.”

Faaliyetlerine Balmumcu’daki merkez binalarında devam edeceklerini belirten Hakan DALTABAN, Türkiye ve çevre coğrafyalardaki yüksek güneş enerjisi potansiyeline olan inancıyla gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakma vizyonuna hizmet edecek yeni projeler için hazır olduklarını belirtti.

250

+

Mutlu Müşteri

300

+

Proje

15

+

Bayi

300

+

MW

Hizmetlerimiz

Yüksek ürün kalitesi,
Uzman ekip güvencesi

Anahtar Teslim EPC

Sisteminizin ideal şekilde tasarımı, izin başvuru ve onay süreçlerinin yönetilmesi, iş takvimi…

Proje Geliştirme ve Danışmanlık

Talebiniz doğrultusunda yapacağımız çalışmalarla projeniz oluşturulur ve...

Kurulum Sonrası Hizmetleri

Kurulum sonrasında verdiğimiz sertifikasyon, bakım & onarım ve uzaktan izleme & kontrol...

Ürün Tedariği

Sektörün önde gelen üreticileri ile yapmış olduğumuz iş birliktelikleri ve çözüm ortaklıkları...

Patrick Griffin
Technician
William Mathew
Expert Supporter

Meet Our Team

Meet our

professional team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi cing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Mesaj: WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Email
Open Close
Canlı Yardım